Drodzy uczniowie, drodzy Rodzice!

Zachęcamy gorąco do podjęcia nauki w naszej Szkole Muzycznej I st. we Włodawie. Nauka w naszej szkole to głównie nauka na jednym wybranym instrumencie – a jest w czym wybierać, mamy dużo pięknych instrumentów! J Ale nie tylko – można też dużo śpiewać, nauczyć się grać na dodatkowych instrumentach – np. flecie prostym na zajęciach rytmiki, na fortepianie dodatkowym jeśli ktoś jako główny instrument wybrał inny.

Oprócz tego na zajęciach kształcenia słuchu i audycji muzycznych można się nauczyć nut, teorii muzyki oraz poznać wiele pięknych utworów muzycznych, dowiedzieć się o nich i ich kompozytorach wielu ciekawych wiadomości. Na zajęciach rytmiki można też się poruszać przy muzyce i potańczyć. J

Nauczyciele naszej szkoły to bardzo dobrzy muzycy, którzy przeważnie przyjeżdżają do nas spoza Włodawy np. z Lublina, Chełma, Warszawy.

Zajęcia odbywają się w bardzo miło i przytulnie wyposażonej szkole, z charakterystycznymi pomarańczowymi motywami – np. logo szkoły i inne elementy. Największą popularnością w czasie przerw w zajęciach cieszą się… pomarańczowe kanapy J na których można odpocząć oraz przestronne korytarze służące do zabaw. J

Nauka w szkole trwa 6 lub 4 lata, w zależności od wieku w jakim się do niej przychodzi. Zajęcia odbywają się kilka razy w tygodniu – w zależności od klasy i planu zajęć.

Nasi uczniowie występują w licznych koncertach – w szkole, w kościołach we Włodawie, w szkołach, przedszkolach lub innych instytucjach. Niektórzy biorą też udział w różnych konkursach i warsztatach, organizowanych w naszej szkole lub wyjeżdżają do innych. Ale również słuchają koncertów – np. zaproszonych do szkoły gości lub wyjeżdżając na koncerty do filharmonii. W szkole organizowane są też bale karnawałowe. J

Być może słyszeliście już o naszej szkole, być może byliście na jakimś naszym koncercie. W tym roku nie możemy przyjść do Was z audycją, ale możemy zaprosić Was do szkoły poprzez film który możecie znaleźć na facebook`u szkoły lub stronie szkoły www.smi.wlodawa.eu i przez to zaproszenie.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!! JJJ

 

Wniosek o przyjęcie do szkoły można złożyć do końca maja, macie więc jeszcze chwilę czasu na zastanowienie, ale nie zwlekajcie, dołączcie do nas.

Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji znajdziecie na stronie szkoły w zakładce rekrutacja.

 

POZDRWIAMY. UCZNIOWIE I NAUCZYCIELE

SZKOŁY MUZYCZNEJ I ST.WE WŁODAWIE

 

_________________________________________________________________________________________________

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIEM Z TEGO WYDARZENIA:

 

Ostatnia aktualizacja