Comenius
Poczta e-mail
Plan lekcji
Pracownie komputerowe
Godziny lekcyjne i przerwy obiadowe
Logopedyczne zadania dla dzieci!
szkolenia-bhp24.pl
Matematyczne ZOO
Uczeń zdolny

Programy do pobrania

Get Adobe Acrobat Reader

Nauczyciele - 2020/2021


Lp.

Imię i nazwisko

Przedmiot

1

mgr Wiesław Symoniuk

zajęcia techniczne, technika

2

mgr Janina Parafiniuk

przyroda, biologia

3

mgr Dorota Flis

wychowanie fizyczne

4

mgr Maria Grzywaczewska

język polski

5

mgr Michał Kloc

język angielski

6

mgr Ewelina Komaszewska-Krywicka

język polski, historia i społeczeństwo

7

mgr Renata Kostrzewska

edukacja wczesnoszkolna

8

mgr Aleksandra Kwiecień

język angielski

9

o. mgr Adam Kacała

religia

10

mgr Marzena Malinowska

edukacja wczesnoszkolna

11

mgr Lidia Małyszczak

edukacja wczesnoszkolna, świetlica szkolna

12

mgr Popławska Anna

język niemiecki, świetlica szkolna

13

mgr Bożena Nilipiuk

 wychowanie do życia w rodzinie

14

mgr Ireneusz Orzeł

język angielski

15

mgr Jolanta Ostapiuk

świetlica szkolna

16

mgr Małgorzata Drob

edukacja wczesnoszkolna

17

mgr Dorota Wieczorek

edukacja wczesnoszkolna

18

mgr Ewa Puchacz

edukacja wczesnoszkolna

19

mgr Jolanta Maciąg

matematyka, fizyka

20

mgr Elżbieta Skrzyńska

matematyka

21

mgr Sylwia Piechowicz

edukacja wczesnoszkolna

22

mgr Roman Stanilewicz

wychowanie fizyczne

23

mgr Daria Wawryszuk-Ptaszyńska

edukacja wczesnoszkolna

24

mgr Beata Wyrzykowska-Telepko

biblioteka

25

mgr Aldona Zdunek

język polski

26

mgr Monika Zguczyńska

Historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie

27

mgr Mikołaj  Butrym

muzyka, plastyka

28

mgr Krystyna  Czerniak

język rosyjski

29

mgr Emil Witowski

religia, doradztwo zawodowe

30

mgr Przemysław Tułacz

informatyka

31

mgr Sylwia Faderewska

edukacja wczesnoszkolna

32

mgr Mirosław Makaruk

wychowanie fizyczne

33

mgr Agnieszka  Józefczuk

religia

34

mgr Danuta Sztuce

biblioteka

35

mgr Beata Wysokińska

chemia, wychowanie do życia w rodzinie

36

mgr Piotr Zacharski

język angielski

37

mgr Marek Kurczuk

informatyka

38

mgr Dorota Sokołowska

wychowanie fizyczne

39

mgr Marta Lewicka

matematyka

40

mgr Małgorzata Szadkowska

plastyka i techniki

41

mgr Iwona Sławińska

nauczyciel wspomagający

42

mgr Ewa Fajks

geografia

43

mgr Marta Korneluk

nauczyciel wspomagający

44

mgr Kinga Tureniec
nauczyciel wspomagający

45

mgr Arkadiusz Olszewski wychowanie fizyczne

51

mgr Marta Kaczmarska matematyka

52

mgr Anna Galus muzyka, plastyka

 

 

 

 




Godło Polski

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa Nr 2

im. Komisji Edukacji Narodowej

we Włodawie

ul. Kopernika 3
22-200 Włodawa

tel.: 82 572 13 45
fax: 82 572 21 28
e-mali:
sekretariat@sp2wlodawa.pl

Rada Rodziców

przy Szkole Podstawowej Nr 2

we Włodawie

BANK PKO BP O/WŁODAWA
nr konta:
80 1020 1563 0000 5402 0105 0053

Linki

Urząd Miasta Kuratorium Oświaty
 MIEJSKA BIBLIOTEKA
PPP WŁODAWA
 WDK WŁODAWA
 MDK WŁODAWA
 ZSZ 1 LO II
 LO I
 SP3
 WF z KlASĄ
 EDUKACJA I KULTURA
 LOGOPEDYCZNE ZADANIA
 
 
Biuletyn Informacji Publicznej

Ostatnia aktualizacja