Uczniowie naszej szkoły na spektaklu profilaktycznym

W piątek, 22 kwietnia, 200 uczniów klas IV-VIII wybrało się do sali WDK, aby obejrzeć przedstawienie ?Wirtualna pułapka? w wykonaniu Teatru Profilaktycznego Alert z Wrocławia.

Bohaterowie spektaklu, rodzeństwo Witek i Lena, przenieśli się do wirtualnego świata i tam musieli zmierzyć się z groźnym wirusem, aby ocalić siebie i swoją mamę. Witek, uzależniony od gier nastolatek, miałby problem, aby rozwiązać wszystkie zagadki rządzącego światem wirtualnym wirusa, jednak w trudnej sytuacji mógł liczyć na oczytaną, inteligentną siostrę. Ostatecznie bohaterom udało się pokonać zło i wydostać z wirtualnej pułapki, a Witek zrozumiał, nie można tak wiele czasu poświęcać grom komputerowym.

Spektakl zwraca uwagę młodym widzom na zagrożenia czyhające w przestrzeni wirtualnej, w szczególności na cyberprzemoc.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA W NASZEJ GALERII ORAZ NA STRONIE

undefined