BIBLIOTECZNA FOTOBUDKA

W lutym biblioteka szkolna przygotowała dla uczniów naszej szkoły książkową fotobudkę, w której można było zrobić super „fotkę” ze swoją ulubioną książką. Oprócz książkowej konstrukcji przygotowano również bardzo ciekawe rekwizyty, które uatrakcyjnią pamiątkową fotografię. Każdy mógł się sfotografować w oryginalnej scenerii. Dzieci zachęcały rówieśników do czytania reklamowanych przez nich książek udzielając także stosownych komentarzy, które można przeczytać pod prezentowanymi zdjęciami. Akcja miała na celu rozbudzenie u naszych uczniów motywacji do czytania, rozwijanie aktywności i ciekawości związanej ze światem książki oraz przyciągniecie szerszego grona czytelników do naszej biblioteki. Pomysł spodobał się dzieciom, które chętnie zaangażowały się do jego realizacji i którym bardzo dziękujemy za udział. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z przeprowadzonej akcji.
bibliotekarki szkolne:
Anna Popławska