Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2021/2022

Średnia

Imię i nazwisko ucznia

Oddział

6,00

Litaszewska Aleksandra

4B

6,00

Nowak Daria

4A

6,00

Sawka Jakub

5B

6,00

Zorska Gabriela

8A

5,86

Kobus Kacper

7A

5,83

Mróz Maciej

5A

5,75

Borzęcka Kaja

5A

5,73

Stańczuk Hubert

4A

5,73

Zarczuk Jan Karol

4A

5,67

Kostrzewska Zofia

5A

5,67

Litaszewski Antoni

8B

5,67

Pyra Łucja

6B

5,64

Kuraś Maja Magdalena

4B

5,58

Wysokińska Maja

5C

5,55

Steć Alicja

4A

5,55

Trochanowska Sonia

5A

5,50

Janowicz Łucja

6B

5,50

Oszust Julia

8B

5,50

Parczewska Iga

5B

5,50

Tureniec Wiktor

6B

5,45

Bajuk Zuzanna

4A

5,45

Grządkowska Anita Olga

6A

5,45

Paterek Gabriela

4C

5,44

Grabowska Aleksandra Julia

8B

5,43

Bajuk Jan

7B

5,42

Ciepałowicz Paweł Oliwier

5B

5,42

Kachniarz Lidia Katarzyna

5C

5,42

Mazgaj Piotr Jakub

6B

5,36

Drzewiczuk Julia Stefania

4C

5,36

Mucha Alicja Małgorzata

4C

5,36

Orzechowska Maja

4B

5,36

Popławski Ignacy

4A

5,36

Rynkowski Waldemar

4B

5,33

Bajuk Aleksandra

5B

5,33

Kowalska Marta Łucja

8A

5,33

Ładziak Natalia

6B

5,33

Żmuda Natalia

6A

5,31

Bajuk Amelia

7C

5,31

Zarczuk Antoni Jacek

7A

5,28

Juszczuk Nadia

8A

5,25

Pogonowska Amelia

5B

5,25

Szeliga Marianna Julia

6A

5,22

Jeleńska Oliwia

8A

5,21

Gierach Zuzanna

7B

5,20

Hordejuk Izabela

4B

5,18

Chwedoruk Wioleta

6A

5,18

Karpiuk Adam

4B

5,18

Kozyk Dorota

4B

5,18

Masłowska Natalia

4A

5,18

Rędziniak Jakub Wojciech

4B

5,18

Sugier Kaja Dorota

4C

5,17

Kępińska Julia

6A

5,17

Pawelec Weronika Kamila

6B

5,17

Powaga Maria Magdalena

5B

5,17

Żmuda Julia

6A

5,11

Obara Julia

8B

5,10

Franczak Klaudia

4B

5,09

Dmitruk Grzegorz

4C

5,09

Kowalska Olga Klara

4A

5,09

Lewis Aurelia Carmel

4A

5,09

Rosa Wojciech Maciej

4C

5,09

Skoczylas Alicja

4B

5,08

Klimowski Adam

6B

5,07

Chorąży Lilia Maria

7B

5,07

Grzelak Maja

7B

5,07

Matczuk Stanisław

7B

5,07

Rabczewski Michał

7B

5,07

Winiarska Julia

7C

5,00

Fiała Jan Leon

4C

5,00

Hładun Marika

8C

5,00

Iwaniuk Rafał Dominik

7A

5,00

Jarząbek Łukasz Karol

7B

5,00

Kraszewski Kajetan

4B

5,00

Kruk Gabriela

6A

5,00

Leszczyńska Anna Julia

8B

5,00

Matczuk Aleksandra Agnieszka

8B

5,00

Mucha Filip Piotr

6B

5,00

Popławski Antoni

6B

5,00

Świstoń Bartosz

5B

5,00

Woch Milena

5A

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej we Włodawie

ul. Kopernika 3
22-200 Włodawa

tel.: 82 572 13 45
tel.: 82 572 10 66

sekretariat@sp2wlodawa.pl 

Numery wewnętrzne

      Tel. 82 572 13 45  wew:

 

BIP / ePUAP

Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły PodstawowejNr 2

ePUAP