LOGOPEDYCZNY KONKURS PIĘKNEGO MÓWIENIA...

LOGOPEDYCZNY KONKURS PIĘKNEGO MÓWIENIA

pod hasłem  "JĘZYKOWE WYGIBASY"

Uczniowie odzdiału przedszkolnego w przyjaznej atmosferze rywalizowali o tytuł Mistrza Recytacji w kolejnej już edycji  Logopedycznego Konkursu Pięknego Mówienia  pod hasłem "JĘZYKOWE WYGIBASY".

Celem konkursu jest usprawnianie kompetencji językowych uczniów oddziału przedszkolnego naszej szkoły. Rozwijanie zdolności recytatorskich, prezentacja umiejętności językowych, rozwijanie świadomości artykulacyjnej i  prawidłowe utrwalenie artykulacji głosek sprawiających trudności. Dzieci zachęcone do występów przed publicznością uczą się rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

Uczniowie nie tylko pięknie recytowali wiersze, ale również zadbali o przebrania pasujące do tekstów.

I miejsce w konkursie oraz tytuł Mistrza Recytacji otrzymała   Amelia Czajkowska

Uczniowie nagrodzeni:

Martyna Tokarska

Elena Kozakiewicz

Mikołaj Topolski

Ignacy Weremczuk

Leon Słomiany

Igor Dzwonnik

Grzegorz Surowiecki

Maksymilian Wróblewski

Występy uczniów oceniała komisja konkursowa w składzie:

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej we Włodawie oraz logopeda Joanna Litwiniuk-Kupisz

Anna Mazgaj-logopeda, pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej we Włodawie

Anna Gajewska-Dorosz-logopeda szkolny, Szkoła Podstawowa nr2 im. KEN we Włodawie

Sylwia Faderewska-wychowawca w oddziale przedszkolnym, Szkoła Podstawowa nr2 im. KEN we Włodawie

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!

Nagrodzonym gratulujemy!

Organizatorzy:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej we Włodawie:

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Włodawie

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA W NASZEJ GALERII ORAZ NA STRONIE

undefined