NASZE SZKOLNE TALENTY

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA

28 kwietnia  2023 r. roku odbył się finał V Szkolnego Konkursu „Mam talent”. Po wstępnych eliminacjach, do których zgłosiło się 36 uczestników, do finału zakwalifikowało się 28 - wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Podczas finałowego Konkursu, Jury w składzie: p. Maria Pogonowska, p. Renata Łukaniuk -Pawelec, p. Ireneusz Orzeł, p, Maria Grzywaczewska i p. Anna Martyniuk wyłoniło 13 laureatów oraz wyróżniło 9 wykonawców.

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się podczas podsumowania szkolnego projektu profilaktycznego ,,Odkrywamy talenty”. Laureaci zaprezentują wówczas swoje talenty szerszej publiczności szkolnej oraz zaproszonym gościom.

Tytuł laureata otrzymali uczniowie:

Zofia Siemasz kl. O a, Liliana Markowska kl. I a, Iga Wysocka kl. I a, Amelia Piędzio kl. I b, Zofia Michalczyk kl. II a, Katarzyna Goleman kl. III a, Gabriela Świątek kl. II b, Anna Gorzelak kl. II b,

Alicja Jankowska kl. III a, Julia Drzewiczuk kl. V c, Kacper Kobus kl. VIII a, Łukasz Kapelko kl. VIII b, Maja Grzelak kl. VIII b.

Wyróżnienia otrzymali uczniowie: Hanna Telepko kl. I a, Karolina Gietka i Anna Gejło kl. III b, Alicja Korpysz kl. I b , Natalia Kaliszuk kl. I a, Aurelia Sowa kl. III a,        Lena Śliwińska kl. III a, Paula Gejło kl. III b, Aurelia Lewis kl. V a, Wioletta Chwedoruk kl. VII a.

Nad całym przedsięwzięciem czuwały organizatorki:  Dorota Flis i Bożena Nilipiuk.

GRATULUJEMY!

Bożena Nilipiuk