Szlachetna Paczka - podziękowanie..

Jak co roku społeczność naszej szkoły włączyła się do akcji Szlachetna Paczka. Wspólnie udało się przekazać rodzinie 16 paczek pełnych żywności i środków czystości, odkurzacz, mikser, ubrania, pościel, ręczniki, kołdry i poduszki, a także osobiste upominki dla mamy i jej nastoletnich córek: m.in.: kosmetyki, torebki, słuchawki, koraliki czy nici do szydełkowania. Wszystkie dary serca trafiły już do rodziny, która była bardzo zadowolona i przesyła wszystkim wielkie podziękowania.
W powiatowym sztabie akcji podziękowania i piękny stroik dla naszej społeczności przekazano na ręce Dyrektora szkoły.
Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy i życzymy wspaniałych, wypełnionych radością, Świąt Bożego Narodzenia!