UTALENTOWANE PIERWSZOKLASISTKI

Z przyjemnością informuję, że uczennice: Liliana Markowska z kl. I a Hanna Telepko z kl. I a oraz Amelia Piędzio kl. I b  prezentowały swoje muzyczne i plastyczne talenty w konkursach powiatowych  międzypowiatowych zdobywając nagrody i wyróżnienia

1. W Międzypowiatowym Konkursie Piosenki Przyrodniczej ,, Tobie Ziemio Śpiewam” w Dorohusku  - Lilianka Markowska z kl. I a otrzymała wyróżnienie.
  2. W XIII Powiatowym Przeglądzie Twórczości dziecięcej  ,Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby”  - Hania Telepko z kl. I a otrzymała wyróżnienie w kategorii plastycznej.
  3. W VIII Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Kodniu- Amelia Piędzio z kl,. Ib zdobyła II miejsce,  a Liliana Markowska z kl. I a zdobyła III miejsce.

Gratulacje😉

Bożena Nilipiuk