„Wspomnienie lata”.

Wystawa plastyczna „Wspomnienie lata”

Od kilku dni przy wejściu do naszej szkoły można podziwiać wystawę plastyczną „Wspomnienie lata”. Prezentowane prace zostały wykonane przez uczniów kl. 1- 6, którzy przychodzą  na poranną świetlicę. Uczniowie podczas zajęć florystycznych indywidualnie  lub w  grupach uczyli się tworzenia  ciekawych  kompozycji  z  zasuszonych roślin zebranych z łąk, lasu, pól    i ogrodów (ozdobne trawy,  kwiaty, liście, drobne owoce).

Powstały interesujące, oryginalne i niepowtarzalne  prace. Uczestnictwo w zajęciach  dostarczyło  uczniom dużo radości płynącej     z samego tworzenia, przyniosło poczucie sukcesu.

Młodzi  artyści  wykonali  swoje dzieła  pod kierunkiem opiekuna świetlicy – p. Marii Pogonowskiej, która przygotowała  całą  wystawę.