Przegląd aktualności

W tym miejscu znajduje się przegląd wszystkich artykułów.

Wycieczka klas IV do Warszawy

20 czerwca uczniowie klas czwartych wraz z wychowawcami uczestniczyli w jednodniowym wyjeździe do Warszawy. Celem wycieczki było uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego dzieci poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki. Wyjazd został dofinansowany z przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. ?Poznaj Polskę?.

Czwartoklasiści mieli możliwość oglądania pałacu w Wilanowie i podziwiania pięknego parku wokół rezydencji. Następnie zwiedzali historyczny zespół miasta: Zamek Królewski, Kolumna Zygmunta, mury miejskie, Barbakan, Krakowskie Przedmieście. Po obiedzie udali się do Centrum Nauki Kopernik, aby poprzez zabawę przeprowadzać doświadczenia naukowe. Ostatnim punktem programu był budynek Biblioteki Uniwersyteckiej, w którym uczniowie dowiedzieli się  od przewodnika o jego przeznaczeniu. W dobrych nastrojach wrócili do Włodawy.

Uczniowie byli pod opieką: Eweliny Komaszewskiej-Krywickiej, Moniki Zguczyńskiej, Anny Galus i Sylwii Szkotek.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA W NASZEJ GALERII ORAZ NA STRONIE

undefined

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej we Włodawie