Wyjście klas IV - VI na spektakl teatralny

We wtorek, 16 kwietnia, uczniowie klas IV – VI udali się do sali kinowej w WDK-u, aby obejrzeć spektakl „Tajemniczy ogród”. Przedstawienie jest adaptacją książki F. H. Burnett. Pokazano w nim historię Mary, która po śmierci rodziców musiała zamieszkać w domu wuja, lorda Cravena. Początkowo rozkapryszona i nieznośna dziewczynka zmienia się pod wpływem pracy w zaniedbanym ogrodzie, gdzie uczy się siać kwiaty i pielęgnować rośliny, a pomaga jej w tym Dick, chłopiec z wrzosowisk. Mary wspiera też kuzyna Colina, by odzyskał wiarę w siebie, chęć życia i miłość ojca. Dzięki tytułowemu tajemniczemu ogrodowi bohaterowie nawiązali przyjaźń i odnaleźli sens życia. Uczniowie naszej szkoły obejrzeli spektakl z uwagą. Przedstawienie zostało przygotowane przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.

Może być zdjęciem przedstawiającym tłum