Wyniki IV edycji Powiatowego Testu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym.

8 kwietnia w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącym we Włodawie odbyła się IV edycja Powiatowego Testu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Udział w nim wzięło 39 uczniów klas ósmych ze szkół podstawowych z powiatu włodawskiego. Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowało 8 uczniów z klasy 8a,b,c. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z podręczników do nauki Wiedzy o społeczeństwie oraz znajomością ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym oraz ustawy z dnia 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym. Najlepiej poradziła sobie uczennica naszej szkoły Aleksandra Grabowska  z klasy 8b, która zajęła I miejsce oraz  Julia Obara z klasy 8b, która zdobyła III miejsce. Dwójka uczniów: Miłosz Stelmasiewicz 8a i Nadia Juszczuk 8a zajęli V miejsce. Najlepsza trójka otrzymała nagrody rzeczowe.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniów przygotowała Monika Zguczyńska.

Autorem zdjęć jest pan Tomasz Wachulski.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA W NASZEJ GALERII ORAZ NA STRONIE

undefined