Zbiórka Karmy - Podziękowanie

Świetlica Szkolna oraz Samorząd Uczniowski  zorganizowali zbiórkę karmy dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Chełmie.

Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy.  Cieszymy się, że tak wielu uczniów odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji .

Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom naszej szkoły. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną.

Dzielenie się tym co mamy ? to dobry nawyk!

Opracowała: Ewa Puchacz

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA W NASZEJ GALERII ORAZ NA STRONIE

undefined