Aktywna przerwa

Uczniowie klas I-III w dniach od 1 do 3 czerwca uczestniczyli w akcji "Aktywna przerwa". Jej celem było propagowanie alternatywnego sposobu spędzenia wolnego czasu w szkole, promowanie aktywności fizycznej oraz integracja dzieci z różnych klas. Wszelkie działania koordynowane były przez Samorząd Uczniowski, który zachęcał do podejmowania różnorodnych form aktywności. Wśród nich były: gra w klasy, ścieżka ćwiczeń, rysowanie miasta marzeń, nauka układów tanecznych, turniej "papierowe kule". Aktywność fizyczna i wspólne zabawy sprawiły wiele radości, jednocześnie pomogły rozładować napięcie emocjonalne. Dzieci nadal chętnie je kontynuują w czasie wolnym. Akcja odbyła się w ramach projektu profilaktycznego "Żyję z pasją".

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA W NASZEJ GALERII ORAZ NA STRONIE

undefined