LOGOSENSORYKA

Na terenie naszej szkoły we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną we Włodawie odbyły się zajęcia LOGOSENSORYCZNE. Są to zajęcia oparte na angażowaniu zmysłów, motoryki oraz aparatu mowy. Dziecko wkracza w świat zmysłów oraz mowy i komunikacji.

Uczniowie zerówki w przyjaznej atmosferze robili to, co lubią najbardziej-doświadczali, ale jednocześnie wzbogacali słownictwo. Przy wykonywaniu zadania pracowali w grupie.

W zajęciach wzięli udział wszyscy chętni uczniowie zerówki.

Nad przebiegiem zajęć czuwały: logopeda szkolny Anna Gajewska-Dorosz, logopeda z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej we Włodawie Anna Mazgaj, wychowawca oddziału przedszkolnego Sylwia Faderewska, Aleksandra Kwiecień nauczyciel języka angielskiego.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA W NASZEJ GALERII ORAZ NA STRONIE

undefined