Sukces naszej recytatorki Mai

W maju odbyły się powiatowe eliminacje 43. Małego Konkursu Recytatorskiego, którego organizatorem był WDK oraz Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

- Zofia Dados – kl. 2a   (nauczycielka - p. Bożena Nilipiuk),

- Weronika Nazaruk, Nela Leszuk, Martyna Tokarska, Aleksandra Topolska – kl. 2b (nauczycielka – p. Daria Ptaszyńska),

- Sara Chomontowska, Julia Bajuk, Michał Wałecki – kl. 2c (nauczycielka – p. Dorota Wieczorek ),

- Zofia Michalczyk – kl. 3a (nauczycielka –p. Renata Łukaniuk – Pawelec),

- Julia Gidzińska – kl. 6a (nauczycielka – p. Ewelina Komaszewska – Krywicka),

- Jakub Sawka – kl. 7b (nauczycielka – p. Maria Grzywaczewska),

- Maja Wysokińska – kl. 7c ((nauczycielka – p. Krystyna Siedlecka).

Recytatorzy przedstawili swoje ciekawe interpretacje utworów lirycznych, otrzymali cenne opinie jurorów oraz pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie. Z wielką przyjemnością należy odnotować wspaniałą prezentację Mai Wysokińskiej, która została jedyną laureatką w swojej grupie wiekowej i 6 czerwca  w Lublinie będzie reprezentowała nasz powiat w eliminacjach wojewódzkich. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym recytatorom za przygotowanie się do konkursu, a Mai gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w Lublinie.

Krystyna Siedlecka