Konkurs Plastyczny pod hasłem „Logopedyczne Różności"

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA

Na terenie naszej szkoły odbył się konkurs plastyczny adresowany do wszystkich chętnych uczniów z oddziału przedszkolnego oraz uczniów z klas pierwszych pod hasłem „Logopedyczne Różności". Konkurs odbył się we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną we Włodawie.

Celem konkursu było zdobywanie nowych doświadczeń uczniów. Rozwijanie kreatywności i wyobraźni. Wzbogacanie słownictwa dziecka. Rozwijanie mowy. Stymulacja wszystkich zmysłów: wzrok, słuch, dotyk. Prezentacja zdolności plastycznych.

W ramach konkursu uczniowie wybierali dowolne słowo z trudnością w artykulacji/wymowie lub łamaniec językowy i ilustrowali go. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac. Wszystkie były wykonane starannie, bardzo pomysłowo, różnymi technikami, z różnych materiałów. Komisja konkursowa po długich obradach wybrała te najciekawsze.

Nagodzonych zostało 16 uczniów.

Prace można obejrzeć na wystawie pokonkursowej w holu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej we Włodawie.

Uczniowie nagrodzeni w konkursie:

Izdebski Leon

Nieczypor Hanna