Profilaktyczny Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 2 we Włodawie odbył się Profilaktyczny Pierwszy Dzień Wiosny.

Klasy 0-III przygotowały ozdobione profilaktycznym hasłem wiosenne plakaty.  O godz. 10.00 podczas wspólnego spotkania na holu I piętra odbył się wiosenny pokaz młody oraz prezentacja przepięknie wykonanych przez najmłodszych uczniów plakatów. Każda klasa zaśpiewała piosenkę o temacie wiosennym.

W klasach IV-VIII odbył się turniej profilaktyczno- sportowy. W sali gimnastycznej- rywalizowały ze sobą 10 - osobowe drużyny z poszczególnych klas. Pozostali uczniowie w tym czasie wykonali plakaty promujące zdrowy styl życia wolny od nałogów oraz przygotowali i zaprezentowali zabawne, nowoczesne fryzury.  Na koniec Pan Dyrektor podziękował wszystkim za zaangażowanie i udział w przedsięwzięciu oraz wręczył pamiątkowe dyplomy.

Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach projektu profilaktycznego pt.  ,,Odkrywamy Talenty”

Zapraszamy do galerii😄😁