Szlachetna Paczka trafiła do rodziny!

Za nami Weekend Cudów i finał akcji Szlachetna Paczka. Z radością możemy poinformować, że społeczność naszej szkoły kolejny raz przekazała rodzinie dary potrzebne do codziennego funkcjonowania.

Dzięki ofiarności rodziców, uczniów i pracowników naszej placówki zebraliśmy:

- żywność trwałą, słodycze,

- środki czystości,

- artykuły dla niemowląt: kosmetyki, pieluchy, ubrania, przewijak, kocyki, ręczniczki,

- mikrofalówkę,

- ubrania, buty, torebki,

- kosmetyki, biżuterię, przybory szkolne,

- pościel, ręczniki, prześcieradła.

Dziękujemy rodzinie za przekazane nam życzenia i ozdoby choinkowe!

Słowo od rodziny:

„Rodzina życzy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc dla nich, całej społeczności szkolnej wesołych, zdrowych, spokojnych, spędzonych ze wszystkimi bliskimi Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku”.

Słowo od Wolontariusza Szlachetnej Paczki:

„Ja ze swojej strony chciałam mocno podziękować całej społeczności szkolnej i wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie paczki. Cieszę się i byłam mile zaskoczona, że Wasza szkoła wybrała moją rodzinę, dzięki Wam mogłam zobaczyć uśmiech na twarzy rodziny, do której dotarła pomoc. Dla mnie jako wolontariusza i jednocześnie opiekuna rodziny to największa nagroda. Widząc szczęście rodziny, sama czułam się szczęśliwa i byłam dumna, że w tak wspaniały sposób udało pomóc się rodzinie. A to wszystko dzięki Waszej szkole.
Z okazji zbliżających się świąt chciałam życzyć całej Waszej społeczności zdrowych, radosnych, ciepłych i spędzonych w gronie najbliższych świąt Bożego Narodzenia oraz wielu szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym Roku”.

Dziękujemy za ciepłe słowa, kolejny raz udowodniliśmy, że dobro to wynik dzielenia!

Opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu