VII SZKOLNA OLIMPIADA LOGOPEDYCZNA

pod hasłem

Wesołe minki Tygrysa Leona!

Na terenie naszej szkoły we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną we Włodawie odbyła się już kolejna VII OLIMPIADA LOGOPEDYCZNA.

W konkurencjach wzięli udział wszyscy uczniowie oddziału przedszkolnego.

Celem olimpiady jest, m.in. zdobywanie nowych doświadczeń uczniów,  prezentacja umiejętności oraz zapoznanie uczniów z tematyką logopedyczną, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu, rozwijanie własnej wyobraźni i oryginalności pomysłów, ćwiczenie sprawności językowej i manualnej.

Uczniowie oddziału przedszkolnego w przyjaznej atmosferze wykonali wszystkie konkurencje. Nagroda w postaci dyplomu i książki powędrowała do całej grupy.

Nad przebiegiem konkursu czuwały: logopeda szkolny Anna Gajewska-Dorosz, logopeda z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Anna Mazgaj oraz wychowawca oddziału przedszkolnego Sylwia Faderewska.

Uczestnikom dziękujemy i gratulujemy!

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA W NASZEJ GALERII ORAZ NA STRONIE

undefined