Wycieczka klasy II A do mini zoo ALPAKA U BEDENAKA

27 maja klasa II a  z okazji Dnia Dziecka wyjechała w pobliskie okolice – do Żukowa.  Znajduje się tam wspaniałe miejsce: mini zoo ALPAKA u BEDENAKA i wspaniali właściciele z pasją do zwierząt. Oprócz alpak są tam kozy, baran, owce kameruńskie, daniele, króliki i nawet kangur albinos.  Nie zabrakło też towarzyszącym w zwiedzaniu dzieciom kotków. Wszystkie zwierzątka można  było karmić, pogłaskać, a nawet przytulić się do nich. Alpaki wyprowadzaliśmy na pobliską łąkę, a gospodarze opowiadali ciekawostki z życia pupilów. Zorganizowano dla nas warsztaty plastyczne z wykorzystaniem wełny alpak, a Pan Ariel wyróżnił i nagrodził najlepsze prace. Było też ognisko z kiełbaskami   i szaleństwo na placu zabaw.

Serdecznie dziękujemy RODZICOM za zorganizowanie wycieczki, a szczególnie Agnieszce Telepko i Agnieszce Drzewiczuk za przygotowanie poczęstunku i pomoc w opiece.  Wraz z wychowawczynią opiekunem wycieczki była Weronika Szadkowska.

Polecamy do odwiedzenia to wspaniałe miejsce i zapraszamy do galerii😀

Bożena Nilipiuk