Informacja Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 we Włodawie

Drodzy Rodzice, Szanowni Państwo

Informujemy, że rozpoczęliśmy wpłaty na działalność Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 we Włodawie.

Zgodnie z regulaminem Rady Rodziców pieniądze, które Państwo wpłacacie na Komitet Rodzicielski wracają do uczniów Naszej Szkoły w postaci różnorakich przedsięwzięć.

Są to np. dofinansowania do: uroczystości szkolnych, konkursów przedmiotowych (pokrywane są koszty dowozu uczniów na olimpiady), nagród dla uczniów za dobre wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe, wyjść do WDK na przedstawienia teatralne.

Z pieniędzy komitetu pokrywane są również wydatki na pomoce dydaktyczne, m.in. książki do biblioteki, atlasy do pracowni geograficznej czy sprzęt sportowy. W poprzednich latach dofinansowano np. zakup szafek i kompletów książek dla uczniów.

W tym roku szkolnym chcemy szczególnie wesprzeć bibliotekę szkolną, gdyż nowa podstawa programowa wprowadziła katalog lektur, których nie posiada nasza placówka szkolna.

Deklaracje wpłat otrzymacie państwo za pośrednictwem dzieci od ich wychowawców. Wysokość składki rocznej na Komitet Rodzicielski w roku szkolnym 2022/2023 wynosi 50 zł. Można zadeklarować i wpłacić niższą kwotę. Składkę będzie, można wpłacać w sekretariacie szkoły lub na konto Rady Rodziców.

Prosimy aby wpłaty dokonać do 30 stycznia 2023 roku.

Prosimy o finansowe wsparcie funduszu komitetu i z góry dziękujemy za dokonane wpłaty.

BANK PKO BP O/WŁODAWA NR KONTA BANKOWEGO

przy Szkole Podstawowej nr 2